loader

+420601348249

Zavolejte

david.kladisovsky@4fin.cz

Napište mail

Ke Štvanici 656/3                   186 00 Praha

Nabíráme!

Proč pracovat u nás?

Díky situačnímu vedení a pracovnímu pravidelnému týdnu jsme schopni Vám pomoci ve Vašich začátcích a vést Vás cestou profesionálního majetkového poradenství. Jediné co potřebujete je chtít, mít chuť učit se nové věci a být cílevědomí.

Praha – Majetkový poradce

Poradce se stará jak o fyzické, tak právnické osoby. Řeší komplexní finanční plány. Pomáhá klientům bohatnout.

Pracovní náplň:

  • kompletní analýza
  • sestavování, optimalizace a návrh finančních plánu
  • audit současného portfolia
  • uzavírání pojistných smluv
  • péče o klienty a správa jejich pojistných smluv
  • spoluúčast na likvidaci pojistných událostí
  • akviziční činnost
  • prezentace služeb společnosti
  • a další...

Požadovaná kvalifikace:

  • SŠ/VŠ nejlépe ekonomického nebo technického směru
  • odborná praxe a znalost produktů pojištění, investic, úvěrů – (výhodou)
  • dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet)

Dále požadujeme:

  • zkušenosti s obchodním jednáním a prezentací na velmi dobré úrovni (dobré vyjednávací schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti)
  • aktivní přístup a organizační schopnosti
  • samostatnost, odpovědnost a schopnost prosadit se
  • zájem o práci v oboru a ochotu dále se vzdělávat
  • občanskou bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní, dynamické a trvale se rozvíjející společnosti
  • moderní pracovní prostředí
  • motivující pracovní ohodnocení
  • možnost karierního růstu
  • firemní vzdělávání
  • zaměstnanecké benefity
  • pracovní pravidelný týden
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete prosím svůj profesní strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem na adresu:  kariera@dakladvice.cz

Pro Absolventy

Nabízíme praxi absolventům středních i vysokých škol, kteří se chtějí skutečně přiučit v oboru kompletního majetkového poradenství.

V případě zájmu o nabízenou praxi prosím zašlete průvodní dopis na adresu: kariera@dakladvice.cz. Do předmětu - PRAXE